Pripravujeme sa na leto

SiMaTula

SiMatula s.r.o. je Naša rodinná firma (mama SiMa, tata Marián a 4 deti).

Prečo sme prišli na trh?

Asi sme boli trochu donútení našimi chlapcami. Rastú ako z vody a tiež sa vedia pekne ufúľať a prederaviť kolená. Potrebovali sme niečo čo im dlhšie vydrží, môžu dediť jeden po druhom a mať aj niečo iné ako kúpite v bežnom obchode.Preto som ako prvé, začala šiť softshell nohavice, ktoré sú top na vyšantenie sa v nepriaznivom počasí (blato, voda, sneh). V zime sú pre Nás ideálne. Žiadne oteplovačky či kombinézky. Vydržia veľkú záťaž a aby vydržali ešte viac máme na nich rôzne vychytávky.

Predlžené patenty okolo nôh, bruška s gumiučkou alebo nastaviteľný pás, zdvojené kolená, reflexné prvky, putko na zavesenie

Novacice vydržia chlapcom dlhšie niekedy, až dva roky a dokonca ich posúvajú mladším súrodencom.

            

V ponuke máme, už aj naše softshell bundčky pre chlacov a kabátiky, bundičky pre dievčatká. Bundičky majú originálne reflexné výšivky, nažehlovačky, vyšívané aplikácie.

       

Na našom eshope nájdete len pár kúskov, tvoríme aj na zákazku pričom viac šitých vecí na zázkaku môžete vidieť na IG SiMatula.sk alebo FB SiMatula. Našim cieľom je tvoríť originálne kusky, ktoré sú jedinečné. Obmieňame farby, spôsoby, strihy. Látky a všetky komponenty si nakupujeme len v rámci EU a UK s najvyššou kvalitou Oeko-Tex Standard 100 1.triedy a GOTS, ktoré sú vhodné aj pre detičky do 3 rôčkov. Pre Nás je kvalita na prvom mieste.

A keďže máme aj dcérku, môžeme sa vyšantiť v šití šiat, tričiek, sukničiek. Napríklad aj takéto slavnostné šaty nielen na jednu oslavu alebo sezónu.

   

 K deťom patria hračky a aj tie máme v ponuke. Šijeme a vyšívame bavlnené a plyšové hračky.

     

Ďakujem za prečítanie a veríme, že keď budete potrebovať niečo výnimočné pre Vaše dieťatko, deti napíšete nám.

SiMatula vyrába s láskou pre Vaše deti a Vás.

Prejsť do obchodu

Náš instagram