Najnovšie z blogu

SiMaTula

SiMatula s.r.o. je Naša rodinná firma (mama SiMa, tata Marián a 4 deti), ktorá vznikla, aby sa mamička na materskej nenudila a mala večernú zábavku.

Ešte predtým ako sa Nám narodila Naša štvrtá dcérka som si ja mamička SiMa plnila sny mať dievčatko a hľadala veci pre dievčatká hlavne šaty, ktoré sa mi páčili a mohla som sa nimi na chvíľu pokochať a ponúkať ich mamičkám. Ale nebolo to všetko také jednoduché ako sa zdá. A od kupovania šiat prešla na písanie blogu. A tak vznikla značka SiMatula.

Prečo SiMatula? Naša mamička sa volá Simona (Sima) Matulová a ocko Marián Matula. A tak nebolo treba dlho rozmýlať a hrala sa s písmenkami SiMa (SiMa a Marián Matula) a je hotovo SiMatula . Túto značku vytvorila hlavne z dôvodu písania blogu o Našej rodine , kde tvorila aj pod týmto nickom recenzie pre veľkú českú firmu s detským tovarom ako ich ambasádor. Tento nick si mamička dala aj ako značku na vlastné hand made výrobky, ktoré najmä šila pre Našu rodinu. A tak pri zadaní a vzniknutí Našej firmy sme ani dlho nemuseli rozmýšľať ako sa bude volať.

Prečo sme prišli na trh? Asi sme boli trochu donútení našimi chlapcami rastú ako z vody a tiež sa vedia pekne ufúľať a prederaviť kolená, čo je normálne a teda sme začali kupovať (vyhľadávať veci) na rôznych detských bazároch ale nie vždy prišli veci také ako nám napísali a sľubovali predávajúci. 🙁 Preto sme začali pátrať po iných možnostiach, kde by sme zohnali veci na jednom mieste a za rozumnú cenu. A našli sme viac ako sme chceli. A teda v Našej ponuke nájdete nové, outlet, cream a second hand z Anglicka a Španielska (Next, George, Nutmeg, Tu, Monsoon, F&F baby, M&Co, Pep&Co, …) kde sú vecičky kvalitovo citeľne odlišné ako sú ponúkané v našich obchodoch. Tento tovar už je len DOPREDAj 🙁

Niečo končí a niečo NOVÉ začína. Vďaka mojej rodine a jej veľkej podpory sa vraciame k šitiu a tvoreniu vecičiek pod Našou značkou SiMatula. Viac veci môžete nájsť PRE DIEVČATKÁ, PRE CHLAPCOV.

Venujeme sa šitiu vecičiek najmä pre deti.  Tvoríme originálne kusky, ktoré sú jedinečné. Tvoríme rovnakých len pár kusov. Obmieňame farby, spôsoby, strihy. Látky a všetky komponenty si nakupujeme len v rámci EU a UK s najvyššou kvalitou Oeko-Tex Standard 100 1.triedy a GOTS, ktoré sú vhodné aj pre detičky do 3 rôčkov. Pre Nás je kvalita na prvom mieste.

Pripravujeme a dopĺňame plyšové hračky o výšivky  . A nielen to vyšívame. Výšívame aj na body, tričká. Je to čo Nás napĺňa a čo sme vždy chceli robiť. Dizajnujeme, tvoríme, komunikujeme aj s Vami a plníme Vaše predstavy.

 

Ďakujem za prečítanie a veríme, že keď budete potrebovať niečo výnimočné pre Vaše dieťatko, deti napíšete nám.

SiMatula vyrába s láskou pre Vaše deti a Vás.

Prejsť do obchodu

To najnovšie

Zľava!

Podkolienky a ponožky pre dievčatká

Podkolienky s mašľou

3.80

Body pre dievčatká

Vyšívané body s Baletkou

16.00

Body pre dievčatká

Body

4.90
Zľava!

Tričká a košele pre chlapcov

Tričko – zelené ,,Veľká noc,,

13.00
Zľava!
Nie je na sklade

Pre chlapcov

Spodná bielizeň

10.00
Zľava!

Bundy, kabáty a zimné overaly pre dievčatká

Kabatik

10.00
Zľava!

Bundy, kabáty a zimné overaly pre dievčatká

RIFLOVKA – SLABORUŽOVÁ 86, 92

13.50
Zľava!
0-3MES.

Body pre dievčatká

SET ZÁHRADA NA VIDIEKU 0-3MES.

12.00

Náš instagram

Softshell bunda s T-REX

#simatula #softshell #dinosaur
...

2 0

Krásny podvečer,

momentalne šijem a pripravujem bundičky ale pre malé dievčatká som pripravila akciu na dierkované podkolienky.

Verím, že akciu oceníte 3,80€ za podkolienočky Anglickej značky. Sú jemnučké a príjemné na dotyk a nosenie je radosť.Máme s nimi 3 roky skúsenosť a malá je nadšená a ja tiež.

nech sa páči na našom eshope ich nájdete https://www.simatula.sk/produkt/podkolienky-s-maslou/

krásny večer #simatula
#podkolienky #leto #podkolienkysmaslou #dopredaj #eshop
...

2 0

Prechodný set na zákazku ❤️👌

ďakujem za dôveru a nech sa deťom dobre nosia a zohrievajú hlavu a ušká😉

SiMatula
#simatula #ciapka #set #sijemoblecenie #predeti #nähenmachtglücklich #nähen
...

3 0